Firemní akce na klíč

Posuňte večírky pro své zaměstnance na novou úroveň! Uspořádejte bowlingový turnaj, zahrajte si stolní tenis, zařaďte na program výlet do virtuální reality. Pomůžeme vám připravit nezapomenutelný večer.

Catering

Konferenční sál

Taneční parket, DJ

Kapacita až 190 osob

Prostorná restaurace s kapacitou 190 míst k sezení a rozlehlým, profesionálně ozvučeným tanečním parketem si přímo říká o zařazení hudební produkce. Kromě DJe vám rádi zařídíme krátkou lekci společenských či latino tanců pod vedením některého z našich lektorů. Zajistíme raut či catering přesně podle vašich představ – slaný, sladký, teplý, studený… Doplňovat ho budeme v průběhu celé akce. Během večera můžeme udělat degustaci vína či rumu, na čepu pro vás narazíme některý ze svijanských pivních speciálů. Celý objekt je kompletně klimatizovaný, takže se nemusíte bát ani letních večírků. Výzdobu vám připravíme dle vašich přání.

Zasoutěžte si o nejvyšší nához v bowlingu.

Firemní večírek nemusí být nuda!

Pro vaše zaměstnance jsme schopni připravit širokou škálu teambuildingových aktivit. Bowlingový, squashový či pingpongový turnaj, originální Hospodský kvíz, krátkou taneční lekci nebo třeba oblíbenou fotobudku. Zajistíme diplomy, poháry i medaile s vaším logem. Velký zrekonstruovaný prostor nabízí nekonečné možnosti využití – nenašli jste v naší nabídce činnost, kterou jste hledali? Zkuste nám napsat, určitě to nějak vymyslíme!

Utkejte se ve squashi či stolním tenise.

Uspořádejte turnaj o poukázky na squash, bowling nebo virtuální realitu.

Zařaďte na program taneční lekci.

Navštivte virtuální realitu.

Udělejte degustaci.

Best akce v číslech:

 • Restaurace s kapacitou až 190 osob.
 • Zdarma parkování pro 30 vozidel přímo před budovou.
 • 6 bowlingových drah, 2 sety pro virtuální realitu, 1 kulečníkový stůl, 1 stolní tenis.
 • Možnost hudební produkce až ve 3 profesionálně ozvučených sálech.
 • K dispozici máme 2 projektory, 2 televize na pohyblivých stojanech a 1 flipchart.
 • Wi-fi připojení v celé budově.
 • 1 menší uzavřený salonek (školení, porady, workshopy).
 • 2 velké sály (konference, teambuildingy, večírky).
 • Výtah pro 6 osob (bezbariérový přístup do celé budovy).
 • 1 šatna.
 • 10% sleva na ubytování v hotelu Best. (300 metrů od sportcentra.)

Rodinné sešlosti

Už žádné zběsilé běhání do kuchyně, doplňování chlebíčků a nekonečné dolévání pití. Užijte si vzácné chvíle se svými blízkými na maximum a péči o všechny zúčastněné nechte na nás! Nejen restaurace, ale také Best kavárna jsou vhodným místem pro uspořádání rodinných sešlostí a oslav výjimečných okamžiků (svatby, promoce, dětské narozeninové párty, pohřební hostiny atd.). Využijte možnosti projekce fotografií nebo videí (projektor, televize), uspořádejte dětské aktivity na squashovém kurtu nebo v dětském koutku, udělejte váš den nezapomenutelným!

Kontakt

Objednávky přijímáme na telefonním čísle: +420 603 336 993, popř. na e-mailu info@best-sportcentrum.cz.