Chceš být součástí BEST Týmu? Teď máš šanci, potřebujeme posilu k obsluze bowlingu!

Náplň práce:

  • příprava drah a rozběhů, mazání, údržba, technická kontrola,
  • spouštění a ovládání strojů,
  • dozor nad provozem bowlingu a kontrola dodržování herních pravidel,
  • technická, teoretická a praktická pomoc hráčům,
  • zaškolení v pravidlech bowlingu,
  • zajištění preventivních, pravidelných a plánovaných servisních úkonů bowlingových strojů,
  • zajišťování a správa rezervací drah,
  • základní obsluha baru,
  • práce s pokladnou a inkasování.

Požadujeme:

  • technickou a manuální zručnost,
  • časovou flexibilitu,
  • spolehlivost,
  • samostatnost,
  • loajalitu,
  • slušné vystupování,
  • sportovního ducha.

Nabízíme:

  • HPP,
  • zázemí dlouholetého podniku,
  • přátelský a mladý kolektiv,
  • dobré platové ohodnocení,
  • firemní benefity.

… Máš to radši za barem? Pak tady máme taky super brigošku! Do BEST Týmu přijmeme nové parťáky na pozici číšník/servírka.

Pracovní náplň:

  • základní obsluha baru – pivo, limo, káva, čaj,
  • obsluha bowlingového posezení, kavárny, případně rautů (na akcích),
  • příprava jednoduchých pokrmů: pizza, hranolky, bramborové lupínky, cibulové kroužky, panini…
  • příprava před akcemi: uspořádání rautových stolů, prostírání, výzdoba…
  • obsluha, doplňování a průběžný úklid na rautových stolech,
  • kasírování, práce s hotovostí.

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové možnosti,
  • benefity (bowling, squash, ping-pong, kulečník zdarma),
  • rozpis služeb předem (rozpis směn/akcí na měsíc předem),
  • práce zejména pá–ne od 16:00 hodin (mimo sezonu),
  • DPP, později možný HPP.

Požadujeme:

  • potravinářský průkaz,
  • spolehlivost a dochvilnost,
  • ideálně sportovního ducha.

V případě zájmu zašli svůj životopis s kontaktními údaji na adresu office@best-sportcentrum.cz.

Těšíme se na tebe! 🤗
Tvůj BEST Tým