Napsali o nás

V BEST Sportcentru pořádáme pravidelně již 4 roky pololetní turnaje pro žáky Střední školy stavební – HORSTAV s předáváním vysvědčení. Je tu vždy milý a ochotný personál, proto jsme se manželem rozhodli uspořádat tento rok narozeninovou oslavu pro naše děti právě netradičně tady. Musím pochválit výborný raut a usměvavý personál. Děti i dospělí si tu zahráli turnájky o ceny, popřáli jsme oslavencům a všichni jsme si to skvěle užili 🙂 Všem, kteří hledají inspiraci na párty či jinou oslavu, vřele doporučuji.

Dana

Čas od času pořádám networkingové večery či workhopy. Nenapadlo by mne si na event vybrat lepší místo než je BEST Sportcentrum Olomouc. Proč? Vstřícné a pohotové jednání, příjemná obsluha, kvalitní péče o zákazníka a sportovní duch k tomu. To je značka ideál, kterou nám pravidelně BESTovní tým dopřává.

Kristýna Machačová

UP Business camp

Děkuji. A taky ještě jednou děkuji za profesionální přístup a příjemné prostředí.
M. Hála

Magistrát města Olomouce

Chtěli bychom poděkovat za úžasně odvedenou praci na naši svatební hostině ze strany BESTu, výzdoba byla krásná, jídlo výborné a obsluha milá, usměvavá a ochotná. Třešničkou celého večera byl DJ, doporučený majiteli, taktéž jako dort!

Budeme se rádi vracet! Děkujeme!

Novomanželé Přindišovi

S přístupem Sportcentra jsem byl velmi spokojen. Pracovníci byli velmi ochotní, cokoli jsme potřebovali, tak nám vždy vyšli vstříc. Pokud budu uvažovat o podobné akci, určitě bude realizována na stejném místě.

Rudolf Guzik

UniCredit Bank

Služeb vašeho podniku jsme využili k oslavě Dne učitelů, byli jsme spokojeni s obsluhou, kvalitou a množstvím jídla a příjemným prostředím. Děkujeme a těšíme se na další setkání.

Mgr. Pavla Lukáčová, ZŠ a MŠ logopedická Olomouc

Bezvadně zajištěná rodinná oslava narozenin, velmi pěkné prostředí, skvělý raut a velmi milá obsluha.

Radim

Moc děkujeme za organizaci dětské narozeninové párty dcery Aničky. Oslavenkyně i všechny děti byly moc spokojené. Užili jsme si spoustu legrace na bowlingu, výborné koláčky i krásně nazdobený dětský koutek. Velké poděkování patří i usměvavému a ochotnému personálu. Příště zase.

Kocourovi, 19. 11. 2016

Myslím, že mluvím za celý kolektiv, když řeknu, že všichni byli spokojení. Jídlo vyšlo akorát, po bowlingu se po něm jen zaprášilo. Vše chutnalo výtečně, mně osobně zejména ta kolečka paštiky.

Velmi příjemné prostředí. Sympatická, milá a příjemná obsluha. Ještě jednou děkuji za vše. Předpokládám, že se na Vás obrátíme i příští rok.

Ondřej, 1. 12. 2016

V sobotu všechno proběhlo dobře, chtěli bychom Vám poděkovat, i obsluze, děvčata byly velmi milé a ochotné.

Přeji pěkný den, mějte se a určitě se zase někdy ozveme.

Paní Vařeková a spol.

Dobrý den do Bestu,

Ráda bych Vám poděkovala za gastronomický zážitek a servis, který nám Vaše restaurace a personál poskytl během včerejšího večera.

Mohu Vás ujistit, že Edwards i nadále bude využívat Vašich služeb a bude se těšit ze vzájemné spolupráce.

Prosím o předání našeho poděkování všem zaměstnancům, kteří se na úspěšné akci podíleli

Jana Weissová

Edwards

Milí provozovatelé a Tristare :-),

jsme moc rádi, že jsme u Vás mohli strávit část výletu. Opravdu jsme se bavili, děti byly spokojené a chválily usměvavé a ochotné slečny na recepci (když naše děti pochválí, už to něco znamená ;-).

Ceníme si Vašeho milého a vstřícného přístupu. Na takové příjemné místo se určitě každý rád vrátí 🙂

Přejeme Vám spoustu spokojených zákazníků a hráčů!

Miroslava Oharková Foltýnová, Veronika Kusáková a třída 7. C

Dobrý den,

děkuji vám nejen za krásné fota, ale i za bezchybné uspořádání naší narozeninové oslavy. Nezbývá mi nic jiného, než chválit a rozhodně doporučit všem známým a přátelům.

Ještě jednou děkuji a přeji hojnost podobných akcí.

Hana Kudělová

Chci ještě jednou moc poděkovat za možnost zkusit si BumperBall na vlastní kůži. Byl to fajn zážitek s profesionálním přístupem lektora a milým zázemím BEST Sportcentra.

Pro manžela se tato aktivita stala skvělou oslavou narozenin a splněným přáním.

Ester Pluskalová

Chtěla bych Vám jménem tatínka poděkovat za velmi vstřícný přístup a ochotu, skvělou oslavu, vzornou obsluhu a chutné jídlo, příjemnou atmosféru, osvěžující a obveselující bowling. Přeji Vám, aby podnik vzkvétal a vše se Vám dařilo.

(rodinná oslava životního jubilea)

V BEST Sportcentru pořádáme již 10 let vyhlášení nejlepšího atleta našeho klubu. Manželé Goričevovi jsou pro nás zárukou bezproblémového průběhu akce.

Raut i bowling byly opět super! Děkujeme.

Pavel Vrzala, manažer Atletického klubu Olomouc, 16. 11. 2016

Velice si vážíme, že jsme mohli náš vánoční firemní večírek uspořádat právě u Vás. Přijměte proto vřelé díky za Vaše služby. Organizace akce vyžadovala řádnou přípravu, se kterou si Váš personál náležitě poradil, přístup BEST Sportcentra byl naprosto perfektní, nechyběla profesionalita, ochota, spolehlivost, vstřícnost, pohotové jednání a pozorná obsluha. Catering v podobě bohatého rautu, DJ a fotokoutek byly na jedničku! Naši zaměstnanci si večírek v předvánoční atmosféře Vašeho příjemného prostředí moc užili. Ještě jednou Vašemu týmu moc děkujeme!

Jana

Velice si vážíme, že jsme mohli náš vánoční firemní večírek uspořádat právě u Vás. Přijměte proto vřelé díky za Vaše služby. Organizace akce vyžadovala řádnou přípravu, se kterou si Váš personál náležitě poradil, přístup BEST Sportcentra byl naprosto perfektní, nechyběla profesionalita, ochota, spolehlivost, vstřícnost, pohotové jednání a pozorná obsluha. Catering v podobě bohatého rautu, DJ a fotokoutek byly na jedničku! Naši zaměstnanci si večírek v předvánoční atmosféře Vašeho příjemného prostředí moc užili. Ještě jednou Vašemu týmu moc děkujeme!

Jana

Sportovní odpoledne u Vás se nám všem líbilo, byl to pěkně strávený čas. Občerstvení bylo výborné, obsluha pozorná a perfektní!

Eva

Dobrý den, dovolte mi poděkovat Vám za přípravu a realizaci firemní akce pro SBERBANK CZ, a.s. ve vašem BEST SPORTCENTRU. V příjemném prostředí jste nás a naše partnery přivítali profesionální obsluhou a špičkovým cateringem. Děkujeme za Váš přístup, velmi rádi se k Vám opět vrátíme.
S přáním pěkného dne
Bc. Lea Havrlantová

Sberbank

Dne 14.11.2015 naše firma pořádala Firemní den, což je setkání zaměstnanců mimo pracoviště. Hrál se bowling, šipky a kulečník. Na občerstvení našich zaměstnanců nám firma Best připravila velmi hodnotný, chutný a bohatý raut. Taktéž sportovní akce si naši zaměstnanci velice chválili. Protože již několik roků pořádáme toto naše setkání ve stejné restauraci, můžeme hodnotit úroveň této akce jako nejvíce vydařenou. Přesto, že jsme si hudbu k poslechu a tanci zajišťovali sami, veškerý personál našim požadavkům vyšel ve všem vstříc, a to jak v provozování hudebního doprovodu, tak i s občerstvením. Obsluha byla velmi pozorná a ochotná.

Vávrová

Penam a.s.

Naše firma děkuje za perfektní spolupráci celému BESTtýmu při konání letošního večírku. Vánoční večírek uspořádaný s tématikou Black & White a ještě v prostorách BEST Restaurace byl opravdu trefou do černého. Od akce se očekávalo její netradiční pojetí, zajímavý program a hlavně spokojenost zaměstnanců. Celý BEST Tým se postaral o vkusnou černobílou výzdobu, která navodila pohodovou atmosféru. Hladoví účastníci večírku se dobře najedli a napili, obsluha byla skvělá. Večerem nás doprovázela hudební skupina, která rozparádila i zaryté zahřívače židlí. O zábavu nebyla nouze, v bowlingovém turnaji šlo o sladkou výhru a ukázalo se, že někteří již pilně trénovali dlouho dopředu. Velikým úspěchem byl fotokoutek, kde jsme si vyzkoušeli, jaké to je, být hvězdou v objektivu fotoaparátu. Důkazem jsou fotky, které nás přesvědčili o tom, že nám to klape i mimo pracovní prostředí. Kolegové byli nadšení.

(farmaceutická firma)

Rád bych Vám poděkoval za skvělý večer, kdy jsme ve Vašich prostorách mohli s našimi zákazníky V-Podlahy zakončit letošní rok 2016.

Obsluha a prostředí nám naprosto vyhovovalo.

Patrik, 25. 11. 2016

V BEST Sportcentru jsme pořádali vánoční Bowlingový turnaj. Byli jsme velmi spokojeni s přístupem manažera centra s plánováním naší akce. Personál je milý, aktivní, ochotný. Rádi využijeme těchto služeb příště.

Pracovníci OBI Olomouc, 30. 11. 2016

Sportovní odpoledne u Vás se nám všem líbilo, byl to pěkně strávený čas. Občerstvení bylo výborné, obsluha pozorná a perfektní!

Eva, 15. 12. 2016