Napsali o nás

Kvalita a péče na vysoké úrovni. Od začátku plánování akce pro 60 lidí včetně rautu a turnaje v bowlingu, až po samotnou návštěvu probíhalo vše na výbornou. Ochota, rychlost, příjemný přístup jak administrace, tak obsluhy na místě zanechali skvělý pocit a když přičteme skvělé jídlo, můžeme jedině doporučit. S pozdravem, Jan Trlida
Jan TRLIDA, CrossFit Olomouc

Děkuji celému týmu BEST za zajištění cateringu na našem kongresu Pohyb a zdraví v Olomouci. Všem moc děkujeme za profesionální jednání, vstřícnost a pružnost. Catering byl výborně připraven a vše probíhalo podle plánu. A jídlo bylo opravdu výtečné. Mohu všem jen doporučit a už se těšíme na příští rok, určitě se na vás opět obrátíme.
Ing. Nela Adamová

V BEST Sportcentru nám zorganizovali oslavu 8. narozenin pro syna Péťu a jeho spolužáky. Hlavním  programem oslavy byl turnaj v bowlingu. I přes to, ze některé děti hrály bowling poprvé a tudíž nepadaly  žádné rekordy, všem se to moc líbilo. Ocenili jsme klidné prostředí, krásně nachystanou tabuli i výborné občerstvení. Spousta dětí tvrdila, že to byla nejlepší narozeninová oslava, které se kdy zúčastnily.

Děkujeme Vám, Maškovi Olomouc

MUDr. P. Mašková, leden 2018

Děkuji za vstřícný přístup BEST Sportcentru Olomouc a poskytnutí ideálních  prostor pro uspořádání  výroční členské schůze spolku International Police Association sekce ČR, územní skupina  č. 203 Olomouc dne 23. 1. 2018 v době od 16.00 do 18.00 hod. Zajištění občerstvení pro 50 osob bylo na výborné úrovni a velice pozitivně vnímám, že provozovatelé sportcentra vstřícně přistupuji i k požadavkům na zajištění menších akcí. Naše organizace vystřídala za dobu své činnosti pro pořádání výročních členských schůzí více prostor, ale v posledních 3 letech se ráda vrací do BEST Sportcentra Olomouc.    
Mgr. Michal Dokoupil - vedoucí územní skupiny č. 203 Olomouc, leden 2018

Zaměstnanci Maltézské pomoci, o. p. s. si bowling s přichystaným občerstvením užili. Přichystané jídlo bylo chutné. Obsluha byla milá a dobře se o hosty starala. Ačkoli se vyskytlo několik technických problémů na dráze, tak je vždy rychle opravili a nakonec nám i pár minut navíc ke hře přidali.

Jménem Maltézské pomoci vám děkujeme za vytvoření příjemného prostředí.

Karel Čapka - Maltézská pomoc, o. p. s., zima 2017

Rychlá a milá obsluha, příjemné prostředí a výborně připravený raut pro naši skupinu.

Kolínský M.- Nestlé, zima 2017

V BEST Sportcentru pořádáme pravidelně již 4 roky pololetní turnaje pro žáky Střední školy stavební – HORSTAV s předáváním vysvědčení. Je tu vždy milý a ochotný personál, proto jsme se manželem rozhodli uspořádat tento rok narozeninovou oslavu pro naše děti právě netradičně tady. Musím pochválit výborný raut a usměvavý personál. Děti i dospělí si tu zahráli turnájky o ceny, popřáli jsme oslavencům a všichni jsme si to skvěle užili 🙂 Všem, kteří hledají inspiraci na párty či jinou oslavu, vřele doporučuji.
Dana

Čas od času pořádám networkingové večery či workhopy. Nenapadlo by mne si na event vybrat lepší místo než je BEST Sportcentrum Olomouc. Proč? Vstřícné a pohotové jednání, příjemná obsluha, kvalitní péče o zákazníka a sportovní duch k tomu. To je značka ideál, kterou nám pravidelně BESTovní tým dopřává.
Kristýna Machačová

UP Business camp

Děkuji. A taky ještě jednou děkuji za profesionální přístup a příjemné prostředí.
M. Hála

Magistrát města Olomouce

Chtěli bychom poděkovat za úžasně odvedenou praci na naši svatební hostině ze strany BESTu, výzdoba byla krásná, jídlo výborné a obsluha milá, usměvavá a ochotná. Třešničkou celého večera byl DJ, doporučený majiteli, taktéž jako dort!

Budeme se rádi vracet! Děkujeme!

Novomanželé Přindišovi

S přístupem Sportcentra jsem byl velmi spokojen. Pracovníci byli velmi ochotní, cokoli jsme potřebovali, tak nám vždy vyšli vstříc. Pokud budu uvažovat o podobné akci, určitě bude realizována na stejném místě.
Rudolf Guzik

UniCredit Bank

Služeb vašeho podniku jsme využili k oslavě Dne učitelů, byli jsme spokojeni s obsluhou, kvalitou a množstvím jídla a příjemným prostředím. Děkujeme a těšíme se na další setkání.
Mgr. Pavla Lukáčová, ZŠ a MŠ logopedická Olomouc

Bezvadně zajištěná rodinná oslava narozenin, velmi pěkné prostředí, skvělý raut a velmi milá obsluha.
Radim

Moc děkujeme za organizaci dětské narozeninové párty dcery Aničky. Oslavenkyně i všechny děti byly moc spokojené. Užili jsme si spoustu legrace na bowlingu, výborné koláčky i krásně nazdobený dětský koutek. Velké poděkování patří i usměvavému a ochotnému personálu. Příště zase.
Kocourovi, 19. 11. 2016

Myslím, že mluvím za celý kolektiv, když řeknu, že všichni byli spokojení. Jídlo vyšlo akorát, po bowlingu se po něm jen zaprášilo. Vše chutnalo výtečně, mně osobně zejména ta kolečka paštiky.

Velmi příjemné prostředí. Sympatická, milá a příjemná obsluha. Ještě jednou děkuji za vše. Předpokládám, že se na Vás obrátíme i příští rok.

Ondřej, 1. 12. 2016

Chci ještě jednou moc poděkovat za možnost zkusit si BumperBall na vlastní kůži. Byl to fajn zážitek s profesionálním přístupem lektora a milým zázemím BEST Sportcentra.

Pro manžela se tato aktivita stala skvělou oslavou narozenin a splněným přáním.

Ester Pluskalová

V kavárně BEST Sportcentrum jsem si dohodnul narozeninovou oslavu pro 25 přátel. Klidný, vzdušný prostor se slavnostně vyzdobeným stolem, příjemná obsluha a velmi dobré čerstvé chlebíčky s výbornými zákusky daly události příjemný rámec. Opravdu celková spokojenost. Doporučuji. Jaroslav
Jaroslav Hartman

Chtěla bych Vám poděkovat za profesionální přístup při zajištění oslavy manželových 60tých narozenin. Byli jsme moc spokojeni jak s Vaší pomocí při výběru rautu, tak s kvalitní prací personálu v restauraci a na bowlingu. Poděkujte, prosím, ještě jednou děvčatům v restauraci. Přejeme Vám hodně spokojených zákazníků a někdy příště. Zdraví Olga a Standa Zouharovi
Manželé Zouharovi

U Vás jsme byli už tuším třetím rokem a musím říct, že jsme byli velmi spokojeni. Prostředí velmi příjemné, čisté a usměvavý personál. Jídlo velmi chutné. Moc mě potěšilo, že v roce 2017 jste nás nechali „slavit“ i po zavírací době. Toho si velmi vážím a oceňuji. 

Přeji mnoho spokojených zákazníků 🙂 

Lukáš Stankuš - Moebelix, zima 2017

Chtěli bychom poděkovat celému týmu BEST Sportcentra za vynikající starostlivost o své „zákazníky“, cítili jsme se velmi příjemně. Také děkujeme Vám, paní Sobková, za vytvoření nabídky na náš firemní večírek a přizpůsobení našim požadavkům. Zcela určitě se budeme velice rádi vracet. Můžeme váš podnik vřele doporučit každému, kdo si potřebuje odpočinout od kancelářské práce. Sport a příjemná obsluha je to, co se cení.

Přejeme vám, aby vše fungovalo, jak si přejete a vaši zákazníci byli tak spokojení, jako my.

Navrátilová - AXA, zima 2017

V BEST Sportcentru jsme pořádali vánoční Bowlingový turnaj. Byli jsme velmi spokojeni s přístupem manažera centra s plánováním naší akce. Personál je milý, aktivní, ochotný. Rádi využijeme těchto služeb příště.

Pracovníci OBI Olomouc, 30. 11. 2016

V prosinci 2017 jsme v Best Sportcentrum Olomouc měli vánoční večírek, kromě bowlingu jsme si objednali i menší pohoštění ve formě studeného rautu. Personál byl vstřícný a ochotný nám vysvětlit pravidla hry, po bowlingu nám poskytl výsledky našeho snažení a nechal nás posedět v prostorách před barem. Celkově jsme byli spokojeni a rádi se sem vrátíme znovu.
Mgr. Andrea Staňková, Jazz Tibet Club Olomouc, prosinec 2017

Hezky zrekonstruováno… ! / Příjemné prostředí. ???? Ochotná obsluha a po dohodě možnost slušného výběru jídel nebo rautu. Moc se nám líbilo! Rozhodně doporučujeme!
IDS Cargo, D. Berger, zima 2017

Sportovní odpoledne Archeologického centra Olomouc, p. o. proběhlo ke 100 % spokojenosti všech zúčastněných. Po dvou hodinovém „maratonu“ v bowlingu jsme ocenili chutné a pestré občerstvení spolu s příjemnou obsluhou pracovníků BEST Sportcentra Olomouc. Ještě jednou Vám všem děkujeme.“
Archeologické centrum Olomouc - pí Mastíková, zima 2017

Naše společnost Edwards s.r.o. využila služeb BEST Sportcentra již třetím rokem k uspořádání firemního vánočního večírku. Při každém ročníku jsme byli velice spokojeni. Výborný catering, organizační a pořadatelské služby na vysoce profesionální úrovni. Velká spokojenost panuje i po stránce zprostředkování služeb od dodavatelů zábavy (foto koutek, brush painting, DJ, apod.) A využití bowlingu jako aktivní zábavy je přímo ideální.
Marcela Bejlková,<br /> asistentka, prosinec 2017

V sobotu všechno proběhlo dobře, chtěli bychom Vám poděkovat, i obsluze, děvčata byly velmi milé a ochotné.

Přeji pěkný den, mějte se a určitě se zase někdy ozveme.

Paní Vařeková a spol.

Večer pro Waldorf
12. ledna 2018 proběhl v prostorách Sportcentra BEST náš slavnostní večer s rautem, hudbou a tancem. Prostor byl dobře a vkusně připravený, zcela podle našich představ. Také raut vypadal lákavě, moc nám chutnal nakládaný hermelín:) Prostor pro živou hudbu a tanec naprosto vyhovoval.
Dobrou náladu podpořil i usměvavý personál.

Monika Machytková, Waldorfská ZŠ a MŠ Olomouc s.r.o.

Dobrý den do Bestu,

Ráda bych Vám poděkovala za gastronomický zážitek a servis, který nám Vaše restaurace a personál poskytl během včerejšího večera.

Mohu Vás ujistit, že Edwards i nadále bude využívat Vašich služeb a bude se těšit ze vzájemné spolupráce.

Prosím o předání našeho poděkování všem zaměstnancům, kteří se na úspěšné akci podíleli

Jana Weissová

Edwards

Dobrý den,

děkuji vám nejen za krásné fota, ale i za bezchybné uspořádání naší narozeninové oslavy. Nezbývá mi nic jiného, než chválit a rozhodně doporučit všem známým a přátelům.

Ještě jednou děkuji a přeji hojnost podobných akcí.

Hana Kudělová

Velice si vážíme, že jsme mohli náš vánoční firemní večírek uspořádat právě u Vás. Přijměte proto vřelé díky za Vaše služby. Organizace akce vyžadovala řádnou přípravu, se kterou si Váš personál náležitě poradil, přístup BEST Sportcentra byl naprosto perfektní, nechyběla profesionalita, ochota, spolehlivost, vstřícnost, pohotové jednání a pozorná obsluha. Catering v podobě bohatého rautu, DJ a fotokoutek byly na jedničku! Naši zaměstnanci si večírek v předvánoční atmosféře Vašeho příjemného prostředí moc užili. Ještě jednou Vašemu týmu moc děkujeme!

Jana

Dobrý den do BESTu, v dubnu 2018 naše společnost pořádala u Vás již 18. ročník bowlingového turnaje pro naše zákazníky a obchodní partnery. Proč právě tady? Protože, tato akce je pro cca 250 lidí – to znamená schopnost naslouchat a řešit naše požadavky, dokonale rozmístěný a časově rozvrhnutý catering, pracovitá, usměvavá a vstřícná obsluha. Za to Vám velmi děkujeme. Na viděnou v roce 2019.
Elpremo spol. s r.o. - Jitka Pírková

Velice děkujeme celému týmu BEST SPORTCENTRUM, a to za vstřícný přístup a přátelskou obsluhu. Výborná zábava i občerstvení, Vaše služby mohu vřele doporučit.

Mějte se krásně a někdy opět u Vás v – BEST SPORTCENTRUM 🙂 🙂 🙂

JR stavby CZ, s.r.o., D.Rosypalová, prosinec 2017

S Vašimi službami při pořádání našeho odborného semináře jsme byli maximálně spokojeni, občerstvení bylo výborné, obsluha příjemná a nejvíce oceňujeme Vaši schopnost pro individuální přístup a ochotu vyjít vstříc veškerým byť i nestandardním přáním.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Kateřina Šuterová, DiS.

Kateřina Šuterová, DiS. - FNOL, prosinec 2017

V BEST Sportcentru jsme byli velmi spokojeni. Velmi příjemný a ochotný personál (nic nebyl problém ), příjemné prostředí, bohatý a chutný raut. Bowlingové zápolení nám zpříjemnilo již tak vydařené firemní předvánoční setkání.

Ještě jednou všem v BEST Sportcentru DĚKUJEME!!!

Rubeš, MEDIHOPE s.r.o., prosinec 2017

S organizací a zajištěním akce jsme jako firma byli opět velmi spokojeni. Veškeré jídlo slané i sladké bylo výborné. Všichni účastníci si večírek užili jako každý rok. Děkujeme.
SELP Servis, s.r.o. - M. Švábeníková, prosinec 2017

Při zajištění cateringu oceňuji pružnou komunikaci, milé a vstřícné jednání při sjednávání podmínek. Jídlo bylo vždy výborné a dodáno v přesném množství i časovém rozhraní.

Mohu vřele doporučit.

S pozdravem, Kateřina Skopalová, asistentka vedoucí organizace

SBD Olomouc, prosinec 2017

Letos, v prosinci roku 2017, jsme opět absolvovali firemní večírek v BEST Sportcentru Olomouc a opět byl celý firemní kolektiv nadmíru spokojen. Krásně rekonstruované prostředí, příjemná a kvalitní obsluha a výborné občerstvení jsou zárukou, že i v budoucnu budeme služeb BEST Sportcentra Olomouc rádi využívat. 

Ještě jednou děkujeme za příjemně strávené chvíle

Fe Produkt a.s. – p. Polívka, prosinec 2017

Velice si vážíme, že jsme mohli náš vánoční firemní večírek uspořádat právě u Vás. Přijměte proto vřelé díky za Vaše služby. Organizace akce vyžadovala řádnou přípravu, se kterou si Váš personál náležitě poradil, přístup BEST Sportcentra byl naprosto perfektní, nechyběla profesionalita, ochota, spolehlivost, vstřícnost, pohotové jednání a pozorná obsluha. Catering v podobě bohatého rautu, DJ a fotokoutek byly na jedničku! Naši zaměstnanci si večírek v předvánoční atmosféře Vašeho příjemného prostředí moc užili. Ještě jednou Vašemu týmu moc děkujeme!
Jana

Sportovní odpoledne u Vás se nám všem líbilo, byl to pěkně strávený čas. Občerstvení bylo výborné, obsluha pozorná a perfektní!
Eva

Dobrý den, dovolte mi poděkovat Vám za přípravu a realizaci firemní akce pro SBERBANK CZ, a.s. ve vašem BEST SPORTCENTRU. V příjemném prostředí jste nás a naše partnery přivítali profesionální obsluhou a špičkovým cateringem. Děkujeme za Váš přístup, velmi rádi se k Vám opět vrátíme.
S přáním pěkného dne
Bc. Lea Havrlantová

Sberbank

Dne 14.11.2015 naše firma pořádala Firemní den, což je setkání zaměstnanců mimo pracoviště. Hrál se bowling, šipky a kulečník. Na občerstvení našich zaměstnanců nám firma Best připravila velmi hodnotný, chutný a bohatý raut. Taktéž sportovní akce si naši zaměstnanci velice chválili. Protože již několik roků pořádáme toto naše setkání ve stejné restauraci, můžeme hodnotit úroveň této akce jako nejvíce vydařenou. Přesto, že jsme si hudbu k poslechu a tanci zajišťovali sami, veškerý personál našim požadavkům vyšel ve všem vstříc, a to jak v provozování hudebního doprovodu, tak i s občerstvením. Obsluha byla velmi pozorná a ochotná.

Vávrová

Penam a.s.

Naše firma děkuje za perfektní spolupráci celému BESTtýmu při konání letošního večírku. Vánoční večírek uspořádaný s tématikou Black & White a ještě v prostorách BEST Restaurace byl opravdu trefou do černého. Od akce se očekávalo její netradiční pojetí, zajímavý program a hlavně spokojenost zaměstnanců. Celý BEST Tým se postaral o vkusnou černobílou výzdobu, která navodila pohodovou atmosféru. Hladoví účastníci večírku se dobře najedli a napili, obsluha byla skvělá. Večerem nás doprovázela hudební skupina, která rozparádila i zaryté zahřívače židlí. O zábavu nebyla nouze, v bowlingovém turnaji šlo o sladkou výhru a ukázalo se, že někteří již pilně trénovali dlouho dopředu. Velikým úspěchem byl fotokoutek, kde jsme si vyzkoušeli, jaké to je, být hvězdou v objektivu fotoaparátu. Důkazem jsou fotky, které nás přesvědčili o tom, že nám to klape i mimo pracovní prostředí. Kolegové byli nadšení.

(farmaceutická firma)

Rád bych Vám poděkoval za skvělý večer, kdy jsme ve Vašich prostorách mohli s našimi zákazníky V-Podlahy zakončit letošní rok 2016.

Obsluha a prostředí nám naprosto vyhovovalo.

Patrik, 25. 11. 2016

Sportovní odpoledne u Vás se nám všem líbilo, byl to pěkně strávený čas. Občerstvení bylo výborné, obsluha pozorná a perfektní!
Eva, 15. 12. 2016

Chtěla bych Vám jménem tatínka poděkovat za velmi vstřícný přístup a ochotu, skvělou oslavu, vzornou obsluhu a chutné jídlo, příjemnou atmosféru, osvěžující a obveselující bowling. Přeji Vám, aby podnik vzkvétal a vše se Vám dařilo.

(rodinná oslava životního jubilea)