Restaurace & bar

Restaurace s tanečním parketem

Příjemná a vstřícná obsluha Vás přivítá v moderním stylovém interiéru BEST Restaurace v 2. patře sportcentra, kde můžete strávit nezapomenutelné chvíle. Restaurace o kapacitě 200 míst je vhodná pro realizaci celofiremních akcí a večírků, stejně tak jako k oslavě rodinných slavnostních okamžiků (svatby, promoce, dětské narozeninové párty, pohřební hostiny, atd.). Restaurace je i výjimečným místem pro konání svatebního obřadu. Váš den D pro Vás ušijeme na míru – od kompletní přípravy slavnostního menu po zajištění detailů, které si budete přát (bowlingový turnaj pro svatebčany, dětské aktivity ve squashovém kurtu/dětském koutku, DJ jen pro Vás). Svůj svatební den si rezervujte na telefonu: +420 603 336 993.
 

Bar

Z naší orosené pípy čepujeme oblíbenou 11° Svijanský máz a nealkoholické pivo Svijanský vozka, každý týden se snažíme nabídku rozšířit o některý ze Svijanských speciálů . Ve vinotéce naleznete vína z moravského vinařství Lechovice, jihoamerická vína značky Santa Ema a Familia Schroeder, přápadně máte možnost vyzkoušet rozlévaná francouzská vína dle aktuální nabídky. Na své si přijdou i hráči kulečníku.

Salonek

Součástí restaurace je i technicky vybavený salonek (dataprojektor, flipchart, zvukové zařízení), ve kterém mohou probíhat jak Vaše obchodní jednání s partnery, školení, tak i rodinné oslavy. Jeho kapacita je 35 míst.
 

Parkování pro hosty zdarma

S parkováním svého vozu si nemusíte dělat starosti, jako náš host můžete zaparkovat zdarma přímo před budovou BEST Sportcentra. Parkovací lístek Vám potvrdí naše obsluha na baru.

Jak to u nás vypadá