Řekla „ano“. Co dál?

Teď už to nechte na nás! Vaším jediným úkolem bude užít si svůj den, protože o všechno ostatní se postaráme my. Obřad, hostinu i večerní mecheche pro vás připravíme na jednom místě – v soukromí a přitom v srdci Olomouce.

Organizace

Catering

Výzdoba

Zábava

Prostorná restaurace s kapacitou 190 míst k sezení a rozlehlým tanečním parketem s pódiem vás okouzlí. Zatímco vy budete pilovat první tanec, my připravíme kompletní catering. Svatební menu rádi sestavíme na míru, podle vašich přání. Zajistíme také sladký bar, případně speciální koutky (rumový, čokoládový, sýrový atd.) Poradíme vám s výběrem svatebního dortu, který samozřejmě můžete mít od své cukrářky – rádi se postaráme o jeho uskladnění. Celý prostor Bestu je plně klimatizovaný.

K restauraci náleží ještě menší salonek, který můžete využít jako „chill out“ zónu nebo třeba pánský koutek. Tato místnost je oddělena dveřmi, takže poskytuje maximální soukromí. Kromě toho máme pro vaše hosty k dispozici bowling, virtuální realitu, kulečník, dětský koutek, dataprojektor a wi-fi připojení v celém objektu.

Pro obřad využijete profesionálně ozvučený sál ve 3. patře o velikosti 260 m2, ve kterém lze usadit až 60 hostů. Kompletní výzdobu pro obřad vám zajistíme dle vašich představ a požadavků. V mezipatru se nachází také prostor pro přípravu nevěsty.

S přípravami vaší svatby vám rádi poradíme a zajistíme kompletní svatební servis. Doporučíme vám osvědčené dodavatele, zajistíme výzdobu, sestavíme svatební menu, rozpočet a budeme vám k dispozici ke konzultaci každého detailu vašeho velkého dne.

Myslíme také na vaše čtyřnohé miláčky – u nás mají zelenou!

Parkování pro 30 vozidel je zajištěno přímo před budovou.

Objekt je bezbariérový – máme k dispozici výtah až do obřadního sálu.

V blízkém okolí je možnost focení v parku.

BEST svatba v číslech:

  • Vše na 1 místě.
  • Restaurace s kapacitou až 190 osob.
  • Obřadní sál s 60 místy na sezení.
  • Parkování pro 30 vozidel před budovou.
  • 6 bowlingových drah, 2 sety pro virtuální realitu, 1 kulečníkový stůl.
  • 10% sleva na ubytování v hotelu Best. (300 metrů od sportcentra.)

Kontakt

Volné termíny vám rádi sdělíme na e-mailu info@best-sportcentrum.cz, případně na telefonním čísle +420 603 336 993.