Virtuální realita

Nový rozměr zábavy!

Všechno, co jste kdy chtěli zažít, vidět nebo vyzkoušet, nyní najdete na jednom místě. Nasaďte si headset a v momentě se přeneste do vesmíru, hluboko pod hladinu moře či na střechu mrakodrapu. Chcete se stát akčním hrdinou, vrcholovým sportovcem nebo dobrodruhem? Teď můžete! Fantazii se tady meze nekladou.

Jak to funguje?

Ošálit lidské vjemy je mnohem jednodušší, než jste si mysleli. Speciální příslušenství vytváří vizuální a sluchový zážitek, který budí velmi realistický dojem skutečnosti. Nevěříte? To si povíme, až budete stát na střeše mrakodrapu a udělat další krok vám vaše mysl zkrátka nedovolí!

Každý si najde to svoje!

Udělejte z vašeho firemního večírku, rodinné oslavy či třídního srazu opravdový zážitek. Možná vás překvapí, jak suverénně si teta Blanka poradí se zombíky, nebo že ten nudnej kolega ze třetího oddělení je fakt hustej, když jde o střílení vesmírných dronů. Díky synchronnímu promítání na televizi si hru užije nejen hráč, ale také obecenstvo. V naší nabídce najdete rovněž řadu her pro více hráčů a hry, u kterých lze uspořádat turnaj o nejlepší skóre.

Kdy můžete přijít?

Čas hry je lepší si vždy dopředu rezervovat, volné termíny naleznete v našem on-line rezervačním systému. Objednávky prozatím přijímáme jen telefonicky (+420 773 313 314). Bez včasné rezervace se vám obsluha bude věnovat je v případě, že bude mít volnou kapacitu. Po domluvě je možné si zamluvit termín i mimo naši nabídku, takovou rezervaci je však potřeba udělat minimálně 2 dny předem. Děkujeme za pochopení.

Co by vás ještě mohlo zajímat?

Pro jakou věkovou skupinu je virtuální realita ideální zábavou?

Prakticky pro každou! Jako minimální věk pro hraní však doporučujeme 7 let.

Je nutné zůstat pouze u té hry, kterou jste si vybral/a na začátku?

Není! Přesto doporučujeme si naši nabídku dopředu pečlivě prostudovat, každým přepnutím a nastavováním další hry se připravujete o herní čas.

S jakou výbavou u nás budete hrát?

Máme k dispozici 2 VR sety značky Oculus. Naše herní soupravy nesnímají pouze pohyb hlavy, ale mapují i pohyb v prostoru, takže ve virtuálním světě můžete skutečně chodit, což u jiných typů není standardem. Tyto sety navíc disponují vysokým rozlišením (1 600 × 1 440 pixelů) pro každé oko zvlášť, díky čemuž není obraz zrnitý.

Budete vám někdo asistovat?

Po celou dobu hry vám bude k dispozici někdo z členů BEST Týmu. Míru asistence si nastavíte sami.

Můžete mít dioptrické brýle?

Ano! Dioptrické brýle běžné velikosti se pod headset pohodlně vlezou.

Co na sebe?

Cokoliv, v čem se cítíte dobře. Doporučujeme pevnou obuv.

Komu by virtuální realita mohla způsobit obtíže?

Epileptikům, lidem s vážnými psychickými problémy, osobám trpícím závratěmi apod. V těchto případech návštěvu virtuální reality konzultujte s lékařem.

 

Stále nevíte všechno? Zeptejte se!

Členové BEST Týmu vám rádi zodpoví vaše otázky osobně nebo prostřednictvím e-mailu office@best-sportcentrum.cz